OGRÓD Józef Świerczyński Spółka Jawna, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 73D, 78-400, Szczecinek, zachodniopomorskie, tel. 94 372 24 65, email: sklep@ogrod.szczecinek.pl

Środki owadobójcze, insektycydy

Insekty potrafią wyrządzić ogromne szkody w ogrodzie czy też sadzie, dlatego warto podjąć z nimi walkę od razu, gdy tylko wykryjemy ich obecność. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór preparatów, które pomogą uporać się z nieproszonymi gośćmi! Wśród nich znajduje się m.in. środek owadobójczy Karate oraz Decis zwalczający szkodniki roślin ozdobnych, owoców czy też warzyw, ale nie tylko.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo środki owadobójcze na mszyce, przędziorki, ochojniki, pluskwy, stonki, opuchlaki, wełnowce i inne insekty. Oferujemy również skuteczny oprysk na pędraki.

Prezentowane insektycydy dostępne są zarówno w postaci kapsułek, aerozolu, koncentratów, zawiesiny, pałeczek, jak i roztworów do bezpośredniego stosowania. Produkty pochodzą od cenionych na rynku producentów jak Bayer Garden, Sumin, Agrecol, Substrat, Target i więcej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Click Shop | Hosting home.pl